Sport.pl

Asseco Resovia wypożyczyła środkowego. Do Lotosu Trefla Gdańsk

Dmytro Paszycki, ukraiński środkowy, którzy przed rokiem trafił do Asseco Resovii został wypożyczony na rok do Lotosu Trefla Gdańsk - poinformowała oficjalna strona rzeszowskiego klubu.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLDmytro Paszycki do Asseco Resovii przeniósł się z beniaminka PlusLigi, Cuprum Lubin po dobrym dla niego debiutanckim sezonie w polskiej lidze. Ukrainiec przykuł uwagę rzeszowskiego zespołu, z którym dotarł do finału. Asseco Resovia nie sprostała jednak ZAKS-ie Kędzierzyn-Koźle i nie obroniła tytułu mistrza Polski.

Po przegranym finale w drużynie z Rzeszowa nastąpiły spore zmiany kadrowe. Sprawiły one, że w nadchodzącym sezonie, który rozpocznie się 1 października, zabraknie miejsca w składzie dla Paszyckiego. A wszystko przez limit obcokrajowców. Środkowy bloku został więc wypożyczony do Lotosu Trefla Gdańsk.Zdjęcie Adidas Polska - koszulka DPOL55 Zdjęcie Mizuno Trad Top 351 męska koszulka siatkarska 59HV35114 Zdjęcie Adidas Koszulka Ess 3S Tee
Adidas Polska - koszulka DP... Mizuno Trad Top 351 męska k... Adidas Koszulka Ess 3S Tee
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: