Anna Kaczmar rozgrywającą Developresu Rzeszów

Anna Kaczmar to ostatnia zawodniczka, która dołączyła do Developresu Rzeszów. Kadra rzeszowskiego zespołu została zamknięta.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLAnna Kaczmar w nowym sezonie w ORLEN Lidze ma pokierować grą Developresu Rzeszów. 31-letnia rozgrywająca wcześniej grała m.in. w drużynach z Bielska-Białej, Muszyny, Dąbrowy Górniczej, a ostatnio Sopotu. W poprzednim sezonie Kaczmar wywalczyła wicemistrzostwo Polski z Atomem Trefl Sopot. W 2010 roku z BKS-em Bielsko-Biała zdobyła złoty medal mistrzostw Polski. Na koncie ma też m.in. zwycięstwo w Pucharze CEV z drużyną z Muszyny.

Tym samym Developres Rzeszów kompletował kadrę na sezon 2016/17. Oprócz Kaczmar do rzeszowskiego zespołu dołączyły: rozgrywająca Karolina Szczygieł, przyjmujące Klaudia Kaczorowska, Natalia Strózik i Kremena Kamenova z Bułgarii, środkowe Katarzyna Mróz i Karolina Szymańska, atakujące Adela Helić z Serbii i Patrycja Flakus a także libero Joanna Nickowska. Ponadto w Developresie na nowy sezon zostały środkowe: Magdalena Hawryła i Katarzyna Warzocha, przyjmująca Ewa Śliwińska i libero Lucyna Borek.