Administrator Radom na podium siatkarskich MP oldbojów

Drużyna, reprezentująca RTBS Administrator Radom wywalczyła brązowy medal Orlen Mistrzostw Polski Oldbojów w piłce siatkowej. Tak jak w trzech poprzednich latach i tym razem zmagania odbyły się w Drzonkowie.
Medale rozdano w kilku kategoriach wiekowych. Rozegrano w sumie 100 meczów, w których wystąpiło 643 zawodników. Siatkarze z Radomia na podium stanęli w grupie + 35 lat. W ubiegłym roku Administrator sięgnął po złoty medal, pokonując w decydującym spotkaniu ekipę Kędzierzyna- Koźla. Tym razem najpoważniejsi kandydaci do tytułu mistrzowskiego zmierzyli się w półfinale. Rywal zwyciężył 2:0. Dlatego siatkarze z Radomia zagrali o brązowy medal. Konfronytację z Old Volley Team Poznań, drużyna z Radomia rozstrzygnęła w trzech setach.

- To oczywiście forma zabawy. Nie napinaliśmy się strasznie na zwycięstwo, choć wiadomo, że wszyscy, którzy jadą na mistrzostwa chcą wygrać. W zeszłym roku pokonaliśmy zespół z Kędzierzyna-Koźla w półfinale, a w tym roku na tym etapie niestety z nim przegraliśmy. Następnym razem postaramy się zrewanżować - zapewnił Robert Prygiel. Obok trenera Cerradu Czarnych Radom w ekipie brązowych medalistów zagrali doskonale znani kibicom: Daniel Pliński, Łukasz Kruk, Andrzej Stelmach, Piotr Gabrych, Krzysztof Śmigiel, Michał Kalita, Krzysztof Staniec, Marcin Kocik, a także Marcin Pawlak i Tomasz Filipowicz.

Nie było to jedyne osiągnięcie przedstawicieli Radomia. W kategorii +55 lat grając w zespole Sport Partner złoty medal zdobył Andrzej Skorupa. Były znakomity siatkarz Czarnych uznany został też najlepszym rozgrywającym. W tej samej grupie wiekowej broniąc barw ekipy Tornado brązowe medal wywalczyli Robert Mach i Jarosław Surma. Mistrzostwa Polski Oldbojów rozegrano po raz 21.

Zdjęcie Piłka do siatkówki Molten V5M4500 Zdjęcie PROMOTION TOPS Piłka do siatkówki plażowej Play time 605007 Zdjęcie Piłka do siatkówki Mikasa MVA 2000 Soft
Piłka do siatkówki Molten V... PROMOTION TOPS Piłka do sia... Piłka do siatkówki Mikasa M...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info