Druga szansa! Wygraj bilety na mecz Gortat Team - Wojsko Polskie w Krakowie [KONKURS]

Mamy dla was bilety na mecz Gortat Team kontra Wojsko Polskie w Tauron Arenie Kraków (26.06). To już druga (i ostatnia!) szansa na zdobycie wejściówek!
Kraków już trzeci rok z rzędu będzie miejscem finałowego starcia Gortat Teamu z Wojskiem Polskim. Największa w Polsce Tauron Arena jest idealnym obiektem na tego rodzaju wydarzenia. W drużynie Gortat Team wystąpią sportowcy, aktorzy, muzycy, osoby z pierwszych stron gazet. Należy także pamiętać, że to właśnie w przerwie finałowego meczu odbędzie się Skills Challenge, który wyłoni zwycięzców tegorocznego Marcin Gortat Camp, którego celem jest promowanie sportu wśród dzieci i młodzieży.

W skład zespołu Gortat Team co roku wchodzą gwiazdy sportu i rozrywki. Na parkiecie, obok naszego najlepszego koszykarza, zobaczymy m.in. Macieja Musiała, Annę Muchę, Jankesa, Łoza, Tomsona, Radzimira Dębskiego, Mariusz Wlazłego, Piotra Gruszkę i innych.

Bilety na mecz dostępne na: https://kupbilet.onet.pl/Gortat_Team_vs_Wojsko_Polskie

Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na cele statutowe Fundacji Marcina Gortata MG13 "Mierz Wysoko".

KONKURS (ZAKOŃCZONY)

My mamy do wygrania 10 podwójnych wejściówek na mecz "Gortat Team vs Wojsko Polskie" (26 czerwca, godz. 14). Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i liczyć na łut szczęścia.

Pytanie brzmi: W którym roku w Tauron Arenie Kraków po raz pierwszy odbył się mecz Gortat Team - Wojsko Polskie?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy wysyłać na adres sport@krakow.agora.pl. W tytule prosimy wpisać: KONKURS. Wygrywa co trzecia osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo.

Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz.