Janusz Filipiak zadowolony z wyników losowania 1. rundy el. Ligi Europy

- Z czterech drużyn, które mogliśmy wylosować, trafiliśmy najlepiej - mówi Janusz Filipiak, prezes Cracovii, w rozmowie z portalem krakow.sport.pl.
Krakowianie zagrają z FK Shkendija Tetowo. Mogli jeszcze wylosować Teuta Durres (Albania), Hibernians FC (Malta) lub Bananc Erewań (Armenia).

Prezes Filipiak komentuje: - Z tej czwórki chcieliśmy trafić właśnie na drużynę z Macedonii. Zespół z Malty wydaje się mocniejszy, w Armenii byłoby jeszcze trudniej, w Albanii bywa bardzo gorąco. Czyli dobrze się stało. Oczywiście to nie znaczy, że będzie łatwo, bo na Bałkanach są dobrze wyszkoleni piłkarze. My jednak chcemy wejść do fazy grupowej. Wiemy, że to trudne zadanie, ale taki jest cel.

Krakowianie zagrają na stadionie w Skopje już 30 czerwca. Prezes zapowiada, że piłkarze polecą czarterem. - Już przed losowaniem wiedzieliśmy, że będzie taka konieczność. Do Macedonii wcale nie jest tak łatwo dojechać - dodaje.Zdjęcie Czapka Cracovia czapka-ksc Zdjęcie Czapka Cracovia czapka-ksc1 Zdjęcie Legea Koszulka Cracovia Home KSC-Legea-pasy
Czapka Cracovia czapka-ksc Czapka Cracovia czapka-ksc1 Legea Koszulka Cracovia Hom...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info