Lech Poznań wyjechał na obóz do Sochocina. Dziesięć dni, dwa sparingi z beniaminkami i dużo pracy

Zawodnicy Lecha Poznań w poniedziałek rano wyjechali na dziesięciodniowe zgrupowanie pod Sochocinem. Kolejorz będzie tam budował formę na nadchodzący sezon 2016/17. Podczas zgrupowania lechici rozegrają dwa sparingi z zespołami z ekstraklasy.
W poniedziałek rano spod stadionu przy Bułgarskiej ruszył żółty autobus z piłkarzami Lecha Poznań. Cel wyprawy - hotel Bonifacio pod Sochocinem na Mazowszu. Zespół Kolejorz spędzi tam dziesięć dni, podczas których rozegra dwa sparingi z beniaminkami ekstraklasy - Arką Gdynia i Wisłą Płock. Wstępny plan zakłada, że mecz z Wisłą odbędzie się 22 czerwca na boisku treningowym w Sochocinie. Spotkanie z Arką będzie miało miejsce sześć dni później w Ostródzie.

- Przede wszystkim będzie tam dużo pracy fizycznej. Ale postaramy się połączyć intensywność treningu z pracą z piłką. Będziemy mieli dużo czasu, by się odpowiednio przygotować. Dwa treningi dziennie prawie każdego dnia, do tego zajęcia indywidualne. Mamy boisko do własnej dyspozycji, więc nie będzie żadnych problemów organizacyjnych - mówi Jan Urban, trener Lecha Poznań

Na obóz z Lechem pojechało 23 zawodników. Wśród nich czwórka nowych nabytków Kolejorza - Matus Putnocky, Lasse Nielsen, Radosław Majewski i Maciej Makuszewski. Pełna kadra Kolejorza na zgrupowanie przygotowawcze -TUTAJ.

Po powrocie z Sochocina Lech rozegra jeszcze jeden mecz towarzyski. 1 lub 2 lipca w Grodzisku Wielkopolskim Kolejorz zmierzy z Zagłębie Lubin.

Zdjęcie Etui Kks Lech Poznan I9000/I9100 Black Zdjęcie Lech Poznań Karty do gry 55 listków Zdjęcie Torba PASO Lech Poznań 82-182B
Etui Kks Lech Poznan I9000/... Lech Poznań Karty do gry 55... Torba PASO Lech Poznań 82-1...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info