Radosny festyn Ślęzy Wrocław

W niedzielę na stadionie przy al. Niepodległości Ślęza Wrocław zorganizowała coroczny rodzinny festyn dla swoich młodych sportowców, ich rodziców i przyjaciół klubu.
Program imprezy był tak skonstruowany, żeby nikt się nie nudził, jednak główne atrakcje przeznaczone były przede wszystkim dla dzieci. To właśnie z myślą o nich powstały ogromna dmuchana zjeżdżalnia i skocznia. Jak doskonale dzieci mogą się bawić wspólnie z rodzicami, przekonaliśmy się dzięki firmie "Seledynek Animator Justyna Dobroć". Przygotowane przez nią gry i zabawy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i powodowały mnóstwo uśmiechów widocznych nie tylko na twarzach maluchów, ale też bawiących się razem z nimi rodziców. Największą furorę robiły jednak bubble fighters. Były też pokazy strażaków oraz warsztaty z ratownikami medycznymi.

Nie brakowało atrakcji sportowych. Przygotowano dla najmłodszych gry, zabawy i konkursy związane z koszykówką. Młodzi piłkarze uczestniczyli za to w konkursach żonglerki i strzałów na bramkę z różnych odległości. Na boiskach odbywały się turnieje. Na płycie głównej trwała rywalizacja w ramach Otwartego Indywidualnego Festiwalu Piłkarskiego dla Dzieci im. Zdzisława Donigiewicza. Według takiej samej formuły odbyły się też zawody dla trochę starszych piłkarzy, dziewczyn trenujących i grających w piłkę 1KS-ie oraz rodziców. Z młodziutkimi zawodnikami stoczyli też boje piłkarze trzecioligowej Ślęzy.

Wielkie wzięcie miała loteria fantowa. Wszystkie losy rozeszły się błyskawicznie, a każdy z nich gwarantował nagrodę. Były to gadżety klubowe oraz sprzęt sportowy. Stanowiły one jednak tylko przedsmak rozlosowanych później nagród o większej wartości. Do szczęśliwców trafiły plecaki i fotele biurowe. Największe emocje pojawiły się, gdy przeszedł czas na wylosowanie nagród ufundowanych przez Pol-Motors. Były to tablet i samochód na weekend z pełnym bakiem paliwa na rodzinny wypad. 

Dużą popularnością cieszył się quiz z wiedzy o Ślęzie. Podzielony został on na dwie kategorie, dla dzieci i dorosłych. Trzeba przyznać, że pytania, zwłaszcza dla tych drugich, łatwe nie były, ale też i nagroda była ich warta. Ci, którzy wykazali się dużą wiedzą o 1KS-ie, stali się posiadaczami albumu wydanego z okazji 70-lecia istnienia klubu.

Korzystając z okazji Ślęza pochwaliła się swoimi osiągnięciami w sezonie 2015/2016. Stąd też upominki otrzymali piłkarze pierwszego zespołu za zajęcie trzeciego miejsca w trzeciej lidze. Uhonorowani zostali kończący wiek juniora zawodnicy, którzy bardzo dobrze spisali się w rozgrywkach DLJ. Ogromne brawa pojawiły się, gdy na tle klubowej ścianki stanęły "złotka", czyli zespół MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław, który przed tygodniem wywalczył w znakomitym stylu mistrzostwo Polski młodziczek.

Zdjęcie Lanki adidas Performance MESSI 15.3 (KCT74) Zdjęcie Lanki ADIDAS F10 TRX FG MESSI G97729 Zdjęcie Lanki Adidas Performance GOLETTO V FG ITE32
Lanki adidas Performance ME... Lanki ADIDAS F10 TRX FG MES... Lanki Adidas Performance GO...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info