SMS Łódź - Lech Poznań 2:2 w półfinale Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Będzie finał?

Młodzi gracze Lecha Poznań zremisowali na wyjeździe z SMS Łódź i w niedzielę będą faworytami w walce o tytuł na stadionie w Poznaniu. A będzie to główna płyta Inea Stadionu przy Bułgarskiej
Poznaniacy są o krok od awansu do finału. Mecz w Łodzi był jednak trudny, zwłaszcza w pierwszej połowie, którą Lech przegrał. A mógł przegrać wyżej - uratował go Bartosz Mrozek. bezradny Lech lepiej zaczął grać po przerwie, bramki zdobyli Eryk Kryg i Szymon Zalewski.

Niedzielny mecz o godz. 15.

SMS Łódź - Lech Poznań 2:2 (1:0)

Bramki dla Lecha: Kryg, Zalewski

LECH: Bartosz Mrozek - Aleksander Theus (73. Jakub Borowiak), Serafin Szota, Jan Sieracki, Marcin Grabowski (41. Szymon Zalewski) - Mateusz Skrzypczak (41. Łukasz Norkowski), Eryk Kryg, Michał Skóraś (62. Sebastian Jarosz), Tymoteusz Klupś, Tymoteusz Puchacz (41. Łukasz Adamczak), Paweł Tupaj (62. Aleksander Drobot)

Zdjęcie Etui Kks Lech Poznan I9000/I9100 White Zdjęcie Etui Kks Lech Poznan I9300/I9500 Black Zdjęcie Torba PASO Lech Poznań 82-182B
Etui Kks Lech Poznan I9000/... Etui Kks Lech Poznan I9300/... Torba PASO Lech Poznań 82-1...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info