Indykpol AZS z nowym zawodnikiem. Trenował u Antigi

Adrian Buchowski został nowym przyjmującym drużyny ze stolicy Warmii i Mazur. Kontrakt zawodnika z Indykpolem AZS będzie obowiązywał przez najbliższy sezon.
Adrian Buchowski jest wychowankiem Trzynastki Zielona Góra. W swojej karierze reprezentował barwy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale, Jastrzębskiego Węgla, Siatkarza Wieluń czy Ślepska Suwałki. 25-letni zawodnik przez ostatnie trzy sezony był zawodnikiem Effectora Kielce, gdzie był jednym z podstawowych siatkarzy drużyny.

Nowy przyjmujący zespołu z Olsztyna ma również doświadczenie na arenie międzynarodowej. W kwietniu zeszłego roku został powołany do reprezentacji Polski przez trenera Stephana Antigę. Po zgrupowaniu w Spale został przeniesiony do reprezentacji Polski "B", którą prowadził Andrzej Kowal. Jego podopieczni zdobyli wówczas brązowy medal w Lidze Europejskiej .

Do tej pory z klubem z Kortowa związali się: Paweł Woicki (rozgrywający, przedłużenie kontraktu), Miłosz Zniszczoł (środkowy, przedłużenie kontraktu), Łukasz Makowski (rozgrywający, przejście z TSV Unterchaching), Aleksander Śliwka (przyjmujący, wypożyczenie z Asseco Resovii Rzeszów), Michał Żurek (libero, przejście z Łuczniczki Bydgoszcz), Wojciech Włodarczyk (przyjmujący, przejście z Curpum Lubin) oraz Daniel Pliński (środkowy, przejście z Cerradu Czarnych Radom).

Zdjęcie Allright Ochraniacze siatkarskie Proline jr. Zdjęcie Evolution Nakolanniki (ochraniacze) siatkarskie Zdjęcie SPARTAN Ochraniacze siatkarskie JUNIOR 24cm
Allright Ochraniacze siatka... Evolution Nakolanniki (ochr... SPARTAN Ochraniacze siatkar...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: