TRANSFERY. Artjoms Rudnevs podpisał kontrakt z 1.FC Koeln

Artjoms Rudnevs przynajmniej na razie nie wróci do Lecha Poznań. Były król strzelców polskiej ekstraklasy podpisał trzyletni kontrakt z 1.FC Koeln.
Temat powrotu Artjomsa Rudnevsa do Lecha Poznań w ostatnich miesiącach przewijał się wielokrotnie. Łotysz najbliżej powrotu na Bułgarską był zimą, gdy nie mieścił się w składzie Hamburgera SV. Wiosną jednak snajper wrócił do gry, zaliczył 11 meczów, w których strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę.

Rudnevs nie zamierzał jednak zostawać dłużej w Hamburgu. Chętnych na zatrudnienie Łotysza nie brakowało, sondował taką możliwość także Kolejorz, ale ostatecznie napastnik zdecydował się zostać w Bundeslidze i wybrał ofertę 1.FC Koeln. W środę parafował trzyletnią umowę.

- Pojawiły się oferty z Bundesligi, a także innych lig europejskich, w tym Polski. Wybraliśmy 1. Bundesligę, bo wierzymy, że Artjomsa stać na dobrą grę w jednej z najlepszych lig świata. Nieraz już pokazywał, że swoim stylem pasuje do niemieckich rozgrywek - powiedział menedżer Łotysza Przemysław Pańtak.

Zdjęcie ADIDAS OCHRANIACZE PREDATOR LITE (W44143) Zdjęcie Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSKIE 11LITE M38636 Zdjęcie Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSKIE X CLIMA COOL S90375
ADIDAS OCHRANIACZE PREDATOR... Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSK... Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSK...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info