Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

Pierwszy mecz barażowy o awans do II-ligi: Motor Lublin - Olimpia Elbląg, sobota, godz. 15 na Arenie Lublin przy ul. Sportowej.

IV liga - wszystkie mecze w sobotę o godz. 17: Orlęta Łuków - Victoria Żmudź, Stal Kraśnik - Powiślak Końskowola,

Janowianka Janów Lubelski - Opolanin Opole Lubelskie, Polesie Kock - Kryształ Werbkowice, Podlasie Biała Podlaska -

Lutnia Piszczac, Unia Hrubieszów - Orion Niedrzwica Duża, Górnik II Łęczna - Hetman Żółkiewka, Włodawianka Włodawa

- Granica Dorohusk.

RUGBY

Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Kadetów w rugby 7 z udziałem: Budowlanych Lublin, Lechii Gdańsk, RK Unisław, Juvenii Kraków, Ogniwa Sopot, Budowlanych Łódź, Orkana Sochaczew i BBRC Łódź, sobota od godz. 11 (finał, godz. 15.45) na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Sportowej.

KOSZYKÓWKA

Turnieju koszykówki ulicznej Red Bull King of the Rock, niedziela, godz. 12, boisko ZS nr 1 przy ulicy Podwale 11 w Lublinie. 

TAEKWON-DO

XXIX Mistrzostwa Polski Seniorów i Mistrzostwa Polski Juniorów w konkurencji testów siły, sobota i niedziela, godz. 9, hala AWF przy ul. Sitnickiej w Białej Podlaskiej.

MOTOCROSS

III runda Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny, niedziela, godz. 12, tor Majdanek w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

IV Grand Prix Lublin 2016, sobota, godz. 10 (żacy i żaczki), godz. 11 (kat. open), sala SP nr 51 przy ul. Bursztynowej w Lublinie.

SZACHY

Drużynowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet w szachach błyskawicznych, sobota, godz. 15; Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet w szachach błyskawicznych, niedziela, godz. 9, sala Starostwa Powiatowego przy ul. Spokojnej 9 w Lublinie.

Finał Ogólnomiejskiego Turnieju Szachowego Dzielnic Miasta Lublin pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin, poniedziałek, godz. 9, Warsztatach Kultury przy ul. Grodzkiej 5a w Lublinie.

VIII Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej reprezentacji Polski i zawodników Europy, poniedziałek, godz. 14, oficjalne otwarcie połączone z zakończeniem Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic, Trybunał Koronny II piętro przy ul. Rynek 1 w Lublinie. Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, godz. 15, sobota, godz. 9.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU