Trwa nabór na wolontariuszy na częstochowski finał Kinder+Sport. Zgłoś się

Trwa nabór na wolontariuszy na ogólnopolski turniej finałowy Kinder + Sport, który w dniach 8-10 lipca zostanie rozegrany w Częstochowie. Swoje zgłoszenia przesyłają zainteresowane osoby z całej Polski: z Łodzi, Raciborza, Tomaszowa Mazowieckiego, a nawet ze Szczecina.
W dniach 8-10 lipca w Częstochowie zostanie rozegrany ogólnopolski turniej finałowy Kinder+Sport. W pięciu halach będą walczyć najlepsze siatkarskie dwójki, trójki i czwórki wyłonione z wojewódzkich eliminacji.

Tak duży turniej nie może odbyć się bez pomocy wolontariuszy. Organizatorzy Kinder+Sport Częstochowa 2016 przyjmowanie zgłoszeń na wolontariat rozpoczęli na początku czerwca. Wnioski spływają z całej Polski, choć najwięcej chętnych jest z Częstochowy. Pod Jasną Górę chce wybrać się wolontariuszka nawet ze Szczecina.

Głównym zadaniem wolontariuszy będzie pomoc sędziom lub inne proste zadania do wykonania przy siatkarskim turnieju. Wszyscy chętni, którzy chcą być wolontariuszami podczas Kinder+Sport w Częstochowie powinni przesłać swoje zgłoszenie na adres: kindersportwolontariat@gmail.com

Wolontariusze będą mogli śledzić zmagania tuż przy głównych bohaterach imprez, a także poszerzyć swoje CV. Zaświadczenie za udział w wolontariacie to dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich.

Wolontariuszem mogą być osoby z 2 i 3 klas gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych, studenci oraz osoby dorosłe. Organizatorzy szczególnie liczą na siatkarki i siatkarzy z klubów młodzieżowych.

W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, wiek, miasto, numer telefonu, adres e-mail, rozmiar koszulki oraz w kilku zdaniach napisać o swojej przygodzie z siatkówką czy też udziale w innych wolontariatach.

Zgłoszenia należy przesyłać do 20 czerwca 2016 roku do godz. 12 na adres: kindersportwolontariat@gmail.com