Motor wyszedł na ostatnią prostą. Przed nim tylko Olimpia

Przed piłkarzami Motoru decydujące starcie. W sobotę lublinianie rozegrają pierwszy mecz barażowy o awans do II-ligi. Przeciwnikiem będzie Olimpia Elbląg. Chętni mogą już kupować bilety, bo w dniu meczu będzie drożej, ale ci którzy jeszcze nigdy nie byli na spotkaniu żółto-biało-niebieskich mogą wejść na Arenę Lublin za... złotówkę!
Natomiast piłkarze intensywnie przygotowują się do tej potyczki. Generalnym sprawdzianem był sobotni mecz półfinałowy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, w którym Motor zmierzył się w Radzyniu Podlaskim z Orlętami. Wygrali lublinianie 2:0, ale do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Czy nie szkoda było sił na dodatkowe 30. minut gry? Trener Tomasz Złomańczuk jest zdania, że nie, bo był to swego rodzaju sprawdzian, gdyż nikt nie może zagwarantować, że w starciu z elblążanami do dogrywki nie dojdzie. - Na razie leczymy lekkie rany po ostatnim meczu, ale większych urazów nie ma - mówi Waldemar Leszcz, prezes Motoru. - Robimy wszystko, aby cała kadra była do dyspozycji trenera. Oczywiście prowadzona jest też analiza spotkań rywala. Ustalamy także wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu na mecz rewanżowy, dogrywamy hotele. Wszystko musi działać jak w szwajcarskim zegarku, bo jak wiadomo cel mamy jeden, a jest nim awans do II-ligi, więc niczego nie możemy zaniedbać.

Pierwsze spotkanie odbędzie się na Arenie Lublin w sobotę 11 czerwca o godz. 15, natomiast rewanż zostanie rozegrany w środę - 15 czerwca o godz. 17.

Można już kupować bilety

Ceny biletów w przedsprzedaży są takie same jak na mecze ligowe i pucharowe, poza sektorem VIP. Wejściówki podrożeją jedynie w dniu meczu, dlatego też klub zachęca wszystkich kibiców do wcześniejszego ich zakupu. Pozwoli to na uniknięcie konieczności stania w kolejkach do kas biletowych przed samym meczem oraz sprawne i szybkie wejście na stadion.

Bilety w przedsprzedaży zakupić można:

- w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d (codziennie przez całą dobę); w Lombardzie Amsterdam 24h przy Placu Dworcowym 4 (obok Dworca Głównego PKP - codziennie przez całą dobę); w kasie biletowej nr 5 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (wejście od strony Parku Ludowego na wysokości napisu "Arena Lublin" - w środę (8.06.) w godz. 13-18, a także w kasie biletowej nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (w czwartek - 9 i piątek 10 czerwca) w godz. 13-19.

Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych kończy się w dniu poprzedzającym mecz barażowy (piątek, 10 czerwca, godz. 23:59). W dniu meczu obowiązywać będą wyższe ceny biletów.

Bilety w dniu meczu nabyć będzie można: w kasie biletowej nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od godz. 9);

w kasie biletowej nr 3/4 oraz 5 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od godz. 12); w Lombardach Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d i przy Placu Dworcowym 4 (obok Dworca Głównego PKP).

Bilety online do kupienia na stronie http://bilety.motorlublin.eu/bilety.motorlublin.eu. Sprzedaż online prowadzona będzie do soboty 11 czerwca do godz. 12. Na mecz barażowy nie obowiązują karnety zakupione na rundę wiosenną.

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia (tylko pod opieką dorosłych) wchodzą na mecz (poza sektorem VIP i Premium) za 1 zł (bilet zakupiony w przedsprzedaży) lub 2 zł (bilet zakupiony w dniu meczu).

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności - dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (oprócz sektora VIP i Premium), jednak uprzednio muszą odebrać darmową wejściówkę w siedzibie klubu lub w Punkcie Obsługi Kibica przed samym meczem okazując zaświadczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zorganizowane grupy dzieci i młodzieży wchodzą na stadion bezpłatnie. Więcej informacji dotyczących grup zorganizowanych znaleźć można na stronie www.motorlublin.eu/grupy-zorganizowane

Na mecz barażowy przedłużona zostaje promocja, dzięki której wszystkie osoby, które do tej pory nie były nigdy na meczu Motoru rozgrywanym na Arenie Lublin mogą zakupić wejściówkę jedynie za 1zł (oprócz sektora VIP i Premium).

Aby nabyć bilet po promocyjnej cenie należy udać się do jednego z punktów sprzedaży biletów i przy zakupie wejściówki poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocyjnej oferty. Po podaniu numeru PESEL i sprawdzeniu przez sprzedawcę, czy w systemie biletowym nie ma jeszcze danych kibica, osoba taka może zakupić bilet na mecz barażowy.

 

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU