Warta Poznań - Lech II Poznań 3:3. Derby Poznania na szóstkę z plusem. Gole, krew i ogromne emocje - skrót spotkania [WIDEO]

- Nieprawdopodobny jest ten mecz! - krzyczał po szóstej bramce w debrach Poznania komentator Lech TV Mateusz Kuźniewski. Warta Poznań zremisowała po szalonym spotkaniu z rezerwami Lecha i wywalczyła sobie prawo gry w barażu o II ligę.

Lech II Poznań trzykrotnie prowadził, ale Warta trzykrotnie go doganiała. Zieloni potrzebowali remisu, by wygrać ligę i awansować do baraży, a rezerwy Kolejorza grały już o nic, bo w Niechanowie Pelikan wysoko prowadził z Kujawianką. Zespół Ivana Djurdjevicia zrobił jednak wiele, by przy Drodze Dębińskiej wrzało aż do ostatnich minut. Dopiero w 86. minucie ładny gol Filipa Brzostowskiego dał warciarzom remis i triumf w III lidze.

Sześć goli, rozbite głowy strzelców bramek i wiele sytuacji bramkowych z obu stron - tak wyglądały derby Poznania w ostatniej kolejce ligowej. Skrót spotkania przygotowany przez telewizję Lech TV poniżej.