Transfery Śląska: Lubos Kamenar nowym bramkarzem wrocławskiego klubu?

Śląsk prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym bramkarzem. Niewykluczone, że chodzi o dwukrotnego reprezentanta Słowacji Lubosa Kamenara, który za miesiąc zostanie wolnym zawodnikiem. Golkiper ma oferty m.in. z polskiej Ekstraklasy.
Jak mówi nam jeden ze słowackich dziennikarzy, Kamenar latem na pewno zmieni otoczenie. Zawodnik ma propozycje z ligi czeskiej i polskiej. Podczas ostatniego okna transferowego poważnie zainteresowany sprowadzeniem Słowaka był Śląsk, ale ostatecznie wrocławianie nie dogadali się z jego klubem Spartakiem Trnawa w sprawie kwoty odstępnego.

28-letni Lubos Kamenar kilka miesięcy temu stracił miejsce w składzie Spartaka, po tym jak popełnił fatalny błąd w jednym z ligowych spotkań. Jego miejsce w kolejnym spotkaniu zajął 19-letni Adam Jakubech. Młody golkiper wypadł w nim bardzo dobrze i zajął miejsce między słupkami Spartaka na dalszą część sezonu. Jakubech spisywał się na tyle dobrze, że kilkukrotnie był nawet nominowany do "jedenastki" kolejki słowackiej Ekstraklasy.

Kilka dni temu klub z Trnawy na oficjalnej stronie internetowej poinformował, że Kamenar jest jednym z pięciu piłkarzy, z którymi nie przedłuży umów na nowy sezon.

Lubos Kamenar graczem Spartaka Trnawa jest od lipca 2015 roku. W sezonie 2015/16 zagrał w 19 ligowych spotkaniach, w których wpuścił 15 bramek. W ośmiu meczach zachowywał czyste konto. W europejskiej piłce zaistniał jako zawodnik francuskiego FC Nantes. W sezonie 2009/10 Kamenar rozegrał aż 35 ligowych spotkań w zespole "Kanarków", który rywalizował wówczas na boiskach Ligue 2. Później zawodnik nie mógł już liczyć na regularną grę. Był kilkukrotnie wypożyczany m.in. do tureckiego Sivassporu i Celticu Glasgow.

Zdjęcie UMBRO OCHRANIACZE SPECJALI ETERNAL GUARD 20600UDJU Zdjęcie UMBRO OCHRANIACZE UX2 GUARD SLIP 20615UB26 Zdjęcie UMBRO OCHRANIACZE VELOCE SLIP 20662U95U
UMBRO OCHRANIACZE SPECJALI ... UMBRO OCHRANIACZE UX2 GUARD... UMBRO OCHRANIACZE VELOCE SL...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info