Młody piłkarz Lecha Poznań zagrał w wygranym meczu o Puchar Bałtyku

Łotwa pokonała Litwę 2:0 w swoim pierwszym meczu w ramach towarzyskiego turnieju o Puchar Bałtyku, w którym udział biorą młodzieżowe reprezentacje swoich krajów. W pierwszym składzie Łotyszy zagrał Antonijs Cernomordijs z rezerw Lecha Poznań.

Gole dla gospodarzy strzelili w Jełgawie środkowi pomocnicy: Kriss Karklins (FK Lipawa) w 32 minucie oraz Jevgenijs Kazacoks (Spartaks Jurmała), który w 77. minucie wykorzystał rzut karny. W weekend Litwa zremisowała 1:1 z Estonią, a to oznacza, że Łotwa zagra 3 czerwca w Estonii i zwycięstwo w Pucharze Bałtyku.

19-letni Antonijs Cernomordijs jest środkowym obrońcą wypożyczonym do Lecha Poznań z BFC Dyneburg. Był swego czasu zgłoszony do gry w ekstraklasie i występował w sparingach pierwszej drużyny, ale na co dzień jest graczem trzecioligowych rezerw Kolejorza.

Zdjęcie UMBRO PILKA STADIA SUPPORTER 20560UDKH Zdjęcie UMBRO PILKA STADIA SUPPORTER MINI 20561UDLH Zdjęcie UMBRO PIŁKA UMBRO CERAMICA BALL 20418U096
UMBRO PILKA STADIA SUPPORTE... UMBRO PILKA STADIA SUPPORTE... UMBRO PIŁKA UMBRO CERAMICA ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info