Lech Poznań chce skrzydłowego z beniaminka ekstraklasy. "Za czapkę gruszek go nie oddamy"

Lech Poznań jest jednym z klubów zainteresowanych Arkadiuszem Recą, który ma za sobą świetny sezon w barwach Wisły Płock. Właśnie awansował z nią do ekstraklasy, a klub przyznaje, że już odrzucił jedną ofertę na niespełna 21-letniego skrzydłowego.


Arkadiusz Reca zagrał w 27 meczach kończącego się sezonu, zdobył w nich dwanaście bramek i zaliczył cztery asysty. To bardzo dobre osiągnięcia jak na zawodnika, który występuje na boku pomocy - głównie po lewej stronie. Blisko 21-letni młodzieżowy reprezentant Polski miał spory wkład w to, że Wisła Płock wraca właśnie do ekstraklasy. Czy Arkadiusz Reca zagra w niej w barwach płockiej drużyny? Nie jest przecież tajemnicą, że o zawodnika pytają mocniejsze kluby od Wisły. Wśród nich Lech Poznań.

Serwis PLOCK.SPORT.PL w materiale o beniaminku ligi poświęca utalentowanemu piłkarzowi oddzielny akapit. Prezes płockiego klubu Jacek Kruszewski przyznaje, że inne kluby interesują się kilkoma graczami Wisły, a największe zainteresowanie wzbudza właśnie Arkadiusz Reca. - Odrzuciliśmy już zdecydowanie zbyt niską ofertę Cracovii. Reca ma jeszcze dwuletni kontrakt, ale gdyby pojawiła się jakaś wyjątkowo korzystna oferta - zarówno dla klubu, jak i dla piłkarza - to będziemy musieli się nad nią zastanowić. Ale musiałaby być naprawdę dobra, za czapkę gruszek go nie sprzedamy - mówi.

Cały tekst - tutaj.

Zdjęcie Lanki Adidas Performance Messi 15 4 Fxg IUT83 Zdjęcie Lanki Adidas Performance Messi 15 4 Fxg IUT83 Zdjęcie Lanki Adidas Performance X 15 4 Fxg IUS21
Lanki Adidas Performance Me... Lanki Adidas Performance Me... Lanki Adidas Performance X ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info