Kadra polskich piłkarek ręcznych w sobotę zagra w Płocku. Są bilety!

W sobotę reprezentacja Polski w piłce ręcznej kobiet rozegra w Płocku ostatnie spotkanie w eliminacjach do mistrzostw Europy (4-18 grudnia) w Szwecji. Będzie to też ostatni mecz Duńczyka Kima Rasmussena w roli selekcjonera polskiej drużyny narodowej.
- To było wspaniałe sześć lat w Polsce, mam tu wiele przyjaciół, a niesamowite wspomnienia zostaną we mnie na całe życie. Teraz najważniejsze, aby zakończyć pracę z reprezentacją Polski kolejnym sukcesem, jakim będzie awans do finałów mistrzostw Europy - podkreślił Kim Rasmussen, cytowany na oficjalnej stronie Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Prowadzone przez niego polskie piłkarki ręczne są bardzo blisko osiągnięcia celu. W swojej grupie zajmują drugie miejsce. Mają sześć punktów, tyle samo co liderki tabeli - Węgierki, którym ustępują jedynie gorszą różnicą bramek.

Polki w środę zmierzą się na wyjeździe z Finlandią, która okupuje ostatnie miejsce w tabeli bez żadnej zdobyczy punktowej. Podopieczne Kima Rasmussena we wtorek wyjeżdżają do fińskiego Vantaa. W czwartek wracają do kraju i już w Płocku będą przygotowywać się do meczu ze Słowacją.

Uwaga! Są jeszcze bilety na to spotkanie. Wejściówki po 15, 20, 30 i 45 zł można kupować za pośrednictwem strony abilet.pl.

Zdjęcie Adidas PIŁKA RĘCZNA STABIL REPLIQUE 1 junior S87885 Zdjęcie MOLTEN PIŁKA RĘCZNA 2700 LILIPUT 1 Zdjęcie Select PIŁKA RĘCZNA FUTURE SOFT LILIPUT 1
Adidas PIŁKA RĘCZNA STABIL ... MOLTEN PIŁKA RĘCZNA 2700 LI... Select PIŁKA RĘCZNA FUTURE ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info