Sport.pl

Dziś grają trzecioligowcy. Ostatnia szansa dla KSZO i Czarnych?

Na trzy kolejki przed końcem sezonu w trzeciej lidze małopolsko-świętokrzyskiej wciąż nie brakuje niewiadomych. Tą największą jest zwycięzca rozgrywek i zespoły, które zapewnią sobie utrzymanie.
Teoretycznie szanse na zajęcie pierwszego miejsca gwarantującego grę w barażach o awans do drugiej ligi nadal ma KSZO Ostrowiec. Podopieczni Tadeusza Krawca tracą jednak aż pięć punktów do liderującej Garbarni i nie dość, że muszą odnieść komplet zwycięstw, to liczyć na dwa potknięcia krakowian. A sami dziś nie będą mieli łatwej przeprawy. Zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Cracovii - najbardziej bramkostrzelną drużyną w lidze (72 gole, w tym 42 u spotkaniach u siebie).

Arcyważny pojedynek także w Połańcu. Zarówno Czarni jak i Wisłą walczą o zajęcie ósmej pozycji zapewniającej ligowy byt. Szanse wiślaków są już jednak czysto matematyczne.

W 32.kolejce (środa) zagrają:

Beskid Andrychów - Korona II Kielce, godz. 16, Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz, Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Św., Garbarnia Kraków - Poprad Muszyna, Łysica Bodzentyn - Hutnik Kraków, wszystkie mecze godz. 17, Soła Oświęcim - Unia Tarnów, godz. 17:30, Spartakus Daleszyce - Wolania Wola Rzędzińska, Podhale Nowy Targ - Wisła II Kraków, oba mecze godz. 18, pauzuje Sparta Kazimierza Wielka

Więcej o: