TRANSFERY. Menedżer Macieja Makuszewskiego: Lech Poznań jest zainteresowany, nie będę tego ukrywał

- Są telefony, prowadzimy rozmowy, jednak od zainteresowania do finalizacji transferu droga jest długa - mówi Mariusz Piekarski, menedżer Macieja Makuszewskiego. Skrzydłowego Vitorii Setubal chce tego lata sprowadzić do siebie Lech Poznań.


O tym, że Kolejorz interesuje się blisko 27-letnim skrzydłowym napisaliśmy parę dni temu na POZNAN.SPORT.PL. Nasze informacje potwierdza menedżer Macieja Makuszewskiego Mariusz Piekarski.

- Na chwilę obecną Maciek zostaje w Setubal, kontrakt ma ważny jeszcze przez rok. Lech jest zainteresowany, nie będę tego ukrywał. Są telefony, prowadzimy rozmowy, jednak od zainteresowania do finalizacji transferu droga jest długa. Jeśli pojawi się ciekawa propozycja, to pewnie z niej skorzystamy. Do Lechii w tym momencie na pewno nie wróci - mówi były piłkarz, cytowany przez TRÓJMIASTO.SPORT.PL.

Maciej Makuszewski wyjechał do Portugalii w styczniu tego roku. Został wypożyczony do końca sezonu 2016/17. Zagrał w Vitorii Setubal w czternastu meczach ligowych, w których zaliczył jedną asystę. Nie był to udany czas dla drużyny Polaka, która... nie wygrała żadnego z tych spotkań (zaliczyła pięć remisów i aż dziewięć porażek). To dlatego w portugalskim klubie może dojść do zmian w składzie i mógłby na tym skorzystać Lech Poznań, który szuka zawodników do wzmocnienia ofensywy.

Dwukrotny reprezentant Polski jest uniwersalnym graczem, może bowiem występować nie tylko na prawym, ale także na lewym skrzydle oraz w roli ofensywnego pomocnika.

Cały tekst - tutaj.

Zdjęcie Etui Kks Lech Poznan Galaxy Note 3/Note 4 Black Zdjęcie Etui Kks Lech Poznan iPhone 5 White Zdjęcie Hasbro Monopoly Lech Poznań Fc 024983
Etui Kks Lech Poznan Galaxy... Etui Kks Lech Poznan iPhone... Hasbro Monopoly Lech Poznań...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info