Przedsprzedaż biletów na finałowe mecze Rosy ze Stelmetem

We wtorek 24 maja ruszyła przedsprzedaż biletów na mecze nr 3 i 4 finału Tauron Basket Ligi pomiędzy Rosą Radom a Stelmetem Zielona Góra. Wejściówki są już dostępne w internecie za pośrednictwem serwisu https://kupbilet.mosirradom.pl.
Co prawda dwa pierwsze spotkania finału odbędą się w najbliższy czwartek i sobotę w Zielonej Górze, ale już można nabywać wejściówki na kolejne spotkania. W środę 25 maja, w godz. 0d 17 do 20 zaplanowana jest przedsprzedaż stacjonarna w kasach MOSiR. Warto dodać, że zarówno na sprzedaż internetową jak i przedsprzedaż stacjonarną nie obowiązują dotychczasowe promocje.

Włodarze Rosy informują: - Z uwagi na realizację transmisji telewizyjnej z bardzo dużej liczby kamer zmuszeni jesteśmy wyłączyć dodatkowo ze sprzedaży sześć miejsc z sektoru A: 63, 64, 65 i 81, 82, 83 oraz sześć miejsc z sektoru E: 43, 44, 45 i 56, 57, 58 - informuje serwis rosasport.pl Przypominamy, że trzeci oraz czwarty mecz Finału Mistrzostw Polski 2016 pomiędzy drużynami Stelmetu BC Zielona Góra a ROSĄ Radom zostanie rozegrany we wtorek 31 maja oraz w czwartek 2 czerwca. W obu przypadkach mecze rozegrane zostaną o godz. 20. - W przypadku konieczności rozegrania meczu numer VI [w środę 8 czerwca, jeśli do tego czasu nie padnie rozstrzygnięcie w rywalizacji do czterech zwycięstw] jego godzina zostanie podana w późniejszym terminie - czytamy w komunikacie radomskiego klubu.