Cracovia znalazła następcę Bartosza Kapustki? Interesuje się Dominikiem Furmanem

Dominik Furman jest blisko kolejnego powrotu do ekstraklasy. Jego sprowadzeniem zainteresowana jest Cracovia - informuje przegladsportowy.pl.
Facebook? » | A może Twitter? »


Furman jest piłkarzem francuskiej Tuluzy, gdzie trafił 2,5 roku temu z Legii Warszawa. We Francji się jednak nie przebił i po roku wrócił do Legii - tym razem na wypożyczenie. Wiosnę spędził na kolejnym wypożyczeniu w Hellas Werona. W Serie A zagrał jednak tylko raz - w ostatniej kolejce wszedł na 19 minut spotkania z Palermo. Jego klub zajął ostatnie miejsce i spadł do drugiej ligi.

Teraz 24-letni gracz wraca do Tuluzy, ale tylko po to, by znów udać się na wypożyczenie. Tym razem z opcją transferu definitywnego. Poważnie zainteresowana jego usługami ma być Cracovia - Furman to środkowy pomocnik i przy Kałuży miałby zastąpić Bartosza Kapustkę, który po mistrzostwach Europy najprawdopodobniej zmieni klub.

- Mamy kilka ofert z kraju i zagranicy. Ekstraklasa w obecnej sytuacji wydaje się optymalnym kierunkiem, bo dziś najważniejsze jest, by Dominik grał regularnie - mówi na przegladsportowy.pl Marcin Kubacki, agent piłkarza.

Po zakończeniu sezonu Cracovia sprowadziła już dwóch piłkarzy - Mateusza Szczepaniaka i Roberta Litauszkiego.Więcej o: