Krótkie wakacje obrońcy Śląska. Lasha Dvali powołany do dorosłej reprezentacji Gruzji

Lasha Dvali będzie miał najkrótsze wakacje spośród wszystkich piłkarzy Śląska. We wtorek 24 maja ma stawić się w Austrii na zgrupowaniu reprezentacji Gruzji.
21-letni zawodnik dostał powołanie do seniorskiej kadry, a także młodzieżowej reprezentacji swojego kraju. W pierwszej reprezentacji będzie mógł wystąpić już w piątek 27 maja w meczu ze Słowacji. Kolejny mecz Gruzini zagrają z Rumunami w Bukareszcie 3 czerwca, a następny 7 czerwca z mistrzami Europy Hiszpanami w Madrycie.

Pierwsza reprezentacja Gruzji przygotowuje się tymi potyczkami do eliminacji mundialu w 2018 roku. Zmierzy się w nich w grupie D z Austrią, Serbią, Irlandią, Walią oraz Mołdawią. Zawodnik Śląska dotychczas zagrał w pierwszej kadrze Gruzji trzy razy m.in. przeciwko Polsce.

Lasha Dvali ma również powołanie na spotkanie młodzieżowej reprezentacji Gruzji w ramach el. mistrzostw Europy 2017 na mecz ze Szwecją. W tej kadrze obrońca Śląska jest podstawowym piłkarzem. Decyzję, czy zagra w kadrze U-21, czy też pozostanie na zgrupowaniu pierwszej reprezentacji podejmą trenerzy.

Zdjęcie Adidas Piłka nożna ACE Glider AO3413 Zdjęcie Adidas Piłka Nożna EKSTRAKLASA GLIDER AX7583 Zdjęcie ADIDAS Piłka Nożna Tango Rosario 5 656927
Adidas Piłka nożna ACE Glid... Adidas Piłka Nożna EKSTRAKL... ADIDAS Piłka Nożna Tango Ro...
Sprawdź ceny » Porównaj ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info