Wisła Płock świętuje awans bez Adama Majewskiego. Został zwolniony!

Piątkowy mecz Wisły Płock z Zawiszą Bydgoszcz nafciarze wygrali 5:0 i pewnym krokiem weszli do ekstraklasy. Na ławce trenerskiej nie było drugiego szkoleniowca Wisły Adama Majewskiego. Dlaczego?
Pierwszy trener Marcin Kaczmarek zostawił sprawę bez komentarza. Prezes płockiego klubu Jacek Kruszewski powiedział: - Trener Adam Majewski jest odsunięty od pracy z zespołem. od kilku dni jest na urlopie. Nie chcę szerzej tego komentować, to są świeże sprawy. Wydamy w tej sprawie stosowny komunikat.

Jednocześnie dodał: - Nigdy nie pozwolę na umniejszanie zasług Adama Majewskiego i naprawdę dobrej pracy w ciągu ostatnich lat z Marcinem Kaczmarkiem. Pokazał, że ma potencjał trenerski, jeżeli będzie chciał się rozwijać, a może pracować na własny rachunek, tak jak to na początku swojej kariery trenerskiej zrobił Marcin Kaczmarek, to na pewno będzie dobrym szkoleniowcem - zaznaczył Jacek Kruszewski.

Adam Majewski to jeden z najbardziej utytułowanych wychowanków płockiego klubu. W Wiśle pracował z Marcinem Kaczmarekiem od samego początku, czyli od 2012 roku. - Mam szczery sentyment do klubu, wiele mu zawdzięczam. Teraz chcę pomagać pierwszemu trenerowi i służyć swoim doświadczeniem piłkarzom młodego pokolenia - mówił w rozmowie z "Wyborczą" Adam Majewski.