Sport.pl

Wyjątkowy mecz. Zobacz znów legendy płockiej piłki ręcznej w akcji!

27 sierpnia Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock zaprezentuje nowy zespół, który przystąpi do sezonu 2016/17. Po prezentacji nafciarze zmierzą się z Drużyną Gwiazd płockiej piłki ręcznej!
W Drużynie Gwiazd zobaczymy zawodników, legendy płockiego szczypiorniaka, którzy zapisali się złotymi zgłoskami w historii klubu, zdobywając dla klubu m.in. siedem tytułów mistrza Polski i dziesięciokrotnie sięgali po Puchar Polski. To oni dali początek imponującej serii, która trwa do dziś - w tym roku płoccy piłkarze ręczni zdobyli swój 27 medal mistrzostw Polski z rzędu!

Już w sierpniu, specjalnie dla wszystkich kibiców piłki ręcznej, wrócą po latach na parkiet. Skład przedstawia się naprawdę imponująco:

W bramce zobaczymy: Andrzeja Marszałka, Jarosława Krzemińskiego. Na rozegraniu wystąpią: Marcin Lijewski, Andrzej Mokrzki, Damian Wleklak, Rafał Kuptel, Krzysztof Kisiel, Marek Witkowski, Michał Zołoteńko, Piotr Klucznik.

Bramki z koła będą rzucać: Michał Dębski, Robert Jankowski, Bartosz Wuszter. A na skrzydle szaleć będą: Krzysztof Wróblewski, Tomasz Paluch i Artur Niedzielski.

Legendy płockiej piłki ręcznej poprowadzą legendarni trenerzy piłki ręcznej Edward Koziński i Bogdan Zajączkowski.

Drużyna Gwiazd zmierzy się z Orlen Wisłą, która w przyszłym sezonie - miejmy nadzieję - z powodzeniem będzie rywalizowała w Lidze Mistrzów. To trzeba zobaczyć.

Jak zdobyć bilet na ten mecz? Tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły.

Więcej o: