Sport.pl

Weź udział w Maraton Mazury. Rozdajemy pakiety startowe

W sobotę, 4 czerwca, na malowniczych trasach wokół Gałkowa będą rywalizować biegacze na ?królewskim? dystansie 42,195 km oraz na 10 km.
To impreza inne niż pozostałe, gdyż widoki Mazurskiego Parku Krajobrazowego czy pogranicza rezerwatów Krutynia zapadają w pamięć uczestników na długo.

Chętnych, by spróbować sił w tym biegu nigdy nie brakuje. Wśród nich jest wiele postaci znanych z telewizji czy pierwszych stron gazet. W poprzednich latach udział brali m.in. Kinga Rusin czy Beata Sadowska. Nie inaczej będzie w tym roku, udział zapowiedział też współgospodarz imprezy, czyli dziennikarz Piotr Kraśko. Kto jeszcze nie zgłosił się do udziału, może to zrobić na stronie internetowej maratonmazury.pl, ale powinien się śpieszyć. Limit miejsc wynosi bowiem tylko tysiąc osób. Mamy też prezent od organizatorów: dwa pakiety startowe na Maraton Mazury.

Uwaga, konkurs

Do rozdania mamy dwa pakiety startowe na bieg maratoński w Gałkowie. Aby wygrać jeden z nich należy na początek odpowiedzieć na pytanie: Kto był zwycięzcą ubiegłorocznej edycji Maraton Mazury? Następnie należy wysłać maila 20 maja w godz. 10.26-11 na adres: konkurs_olsztyn@gazeta.pl. W tytule prosimy wpisać: konkurs - maraton, zaś w treści: imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie. Zaproszenia otrzymają osoby, których maile jako pierwsze o wyznaczonej porze dotrą na naszą skrzynkę. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem. Zapraszamy do zabawy.

Więcej o: