Siatkówka. Joanna Kaczor przedłużyła kontrakt z Impelem Wrocław

Impel Wrocław doszedł do porozumienia z Joanną Kaczor w sprawie nowej umowy.
- Po raz kolejny zależało nam na przedłużeniu umowy z Asią. Chcieliśmy budować zespół wokół bardzo dobrej zawodniczki, a ona spełnia wszystkie stawiane wymagania. To niekwestionowany filar naszego zespołu - niejednokrotnie udowadniała nam, że jest ważną częścią Impelu Wrocław. Asia miała także szansę być po raz kolejny kapitanem drużyny. Myślę, że wywiązała się z tych obowiązków z nawiązką. Cieszę się, że zdecydowała się zostać z nami - komentuje sprawę Jacek Grabowski, prezes Impelu Wrocław.

W najbliższym sezonie Joanna Kaczor ma być jednym z filarów nowobudowanej drużyny. W ostatnich rozgrywkach była zmienniczką Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty.

- Bardzo cieszę się, że w dalszym ciągu będę mogła reprezentować wrocławski Impel! Zdecydowałam się pozostać w rodzinnym mieście, bo dobrze mi tutaj, a przy okazji mam najbliższych i przyjaciół w pobliżu. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć ciekawy zespół w kolejnym sezonie i sprawiać radość wrocławskim sympatykom siatkówki - mówi Joanna Kaczor, atakująca Impeu.

W Impelu trwa przebudowa kadry. W klubie pozostają libero: Agata Sawicka i Magda Stasiak, środkowe: Monika Ptak i Agnieszka Kąkolewska oraz przyjmujące Barbara Cembrzyńska i Aleksandra Sikorska. Z wrocławskim zespołem pożegnały się z kolei Katarzyna Skowrońska-Dolata, Kristin Hildebrand, Milena Radecka i Carolina Costagrande.