Siatkówka. Kolejna gwiazda opuszcza Impel Wrocław

Milena Radecka nie będzie już siatkarką Impelu Wrocław. Póki co nie jest znany klub, który zawodniczka będzie reprezentować w nowym sezonie.
Radecka była podstawową rozgrywającą drużyny ze stolicy Dolnego Śląska. To jedna z nielicznych siatkarek Impelu, która zagrała w zakończonym niedawno sezonie, we wszystkich 37 meczach wrocławskiej drużyny.

Reprezentacyjna rozgrywająca w całym sezonie na stronę rywalek posłała 39 asów serwisowych, co dało jej 6. miejsce w rankingu najlepiej serwujących zawodniczek w Orlen Lidze. W podobnym rankingu - najlepiej rozgrywających - Radecka uplasowała się na czwartej pozycji, notując 32,19 % skutecznego rozegrania.

- Chciałbym podziękować Milenie za całoroczny trud włożony w pracę w naszym klubie. Była bardzo ważną częścią naszej medalowej drużyny. Życzymy powodzenia w nowym klubie i mówimy do zobaczenia na siatkarskich parkietach - komentuje sprawę Jacek Grabowski, prezes Impelu Wrocław.

To już kolejna zawodniczka, która opuszcza po sezonie Impel. Z wrocławskim zespołem pożegnały się już Katarzyna Skowrońska-Dolata, Kristin Hildebrand i Carolina Costagrande. Umowy na kolejny sezon z Impelem mają: Agata Sawicka, Monika Ptak, Agnieszka Kąkolewska i Aleksandra Sikorska.