Zagłębie Sosnowiec. Ostatni mecz trenera Tomasza Łuczywka?

Zagłębie Sosnowiec czeka w ten weekend spotkanie w Chojnicach. Zgodnie z zapowiedziami działaczy klubu po tym meczu mamy poznać nazwisko nowego szkoleniowca zespołu ze Stadionu Ludowego.
Jesteś kibicem z Zagłębia Dąbrowskiego? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Tomasz Łuczywek, który tymczasowo pełni funkcję pierwszego szkoleniowca, zaczął pracę od wygranej ze Stomilem Olsztyn (2:1). Teraz czeka go wyjazdowa próba w Chojnicach.

- To zdeterminowany, walczący o utrzymanie zespół, który ma w składzie wielu doświadczonych graczy. Wygrali z Wisłą Płock, a ostatnio byli bliscy zdobycia kompletu punktów w spotkaniu z GKS-em Katowice. My jednak przede wszystkim skupiamy się na sobie. Chcemy być po meczu w Chojnicach równie szczęśliwi, jak po ostatnim spotkaniu ze Stomilem - mówi Łuczywek.

Trener sosnowieckiej drużyny przypomina, że cel na rundę rewanżową nie został zrealizowany. Miał być bowiem awans, a skończyło się na siermiężnej grze i stracie wielu punktów. - Zostały trzy mecze. Każdy walczy o swoją przyszłość. Przychodzi nowy trener, który będzie wkrótce dobierał sobie do współpracy nowych ludzi - kończy.

Przypominamy, że nowym szkoleniowcem Zagłębia ma być Jacek Magiera.

Jesteśmy także na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o: