Trwają zapisy do Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Plażowej

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Olsztyńskiej Letniej Lidze Siatkówki Plażowej.
Zanim na piaszczyste boiska w stolicy Warmii i Mazur wejdą zawodowi siatkarze (w dniach 13-19 czerwca odbędzie się bowiem Grand Slam), w naszym mieście rozpocznie się Olsztyńska Letnia Liga Siatkówki Plażowej. Zawody odbywać się będą w od maja do września, na boiskach Centrum Rekreacyjno - Sportowego "Ukiel".

Chętne pary mogą już zgłaszać swój udział. Zapisy trwają do środy, 18 maja i można to zrobić na dwa sposoby. Zgłoszenia osobiście lub telefonicznie w terminie do dnia 18.05.2016 r. w godz. 7.30 - 15.30 przyjmuje Dział Sportu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie (ul. Żołnierska 13a), lub wysłać potwierdzenie udziału na adres e-mail: sport@osir.olsztyn.pl.

Nie warto jednak zwlekać ze zgłoszeniem swojej pary do turnieju Jak informują organizatorzy, w turnieju uczestniczyć może maksymalnie 28 par. O dopuszczeniu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Rozgrywki będą trwały aż pięć miesięcy, w trakcie których zaplanowane jest rozegranie aż ośmiu kolejek. Co ważne, spotkania będą rozpoczynać się od godz. 17.30 Ponadto. Minimalny wiek zawodnika wynosi 16 lat, a opłata startowa wynosi 200 złotych od pary.