Atrakcyjna oferta Motoru. Bilety na mecze za złotówkę

Piłkarze III-ligowego Motoru walczą o awans. Jak informuje na swojej stronie internetowej lubelski klub, przygotowano specjalną ofertę dla wszystkich, którzy do tej pory nigdy nie byli na spotkaniu żółto-biało-niebieskich rozgrywanym na Arenie Lublin. Będą oni mogli zakupić wejściówkę na jedno z najbliższych spotkań ligowych jedynie za 1 zł.
W celu nabycia biletu po promocyjnej cenie należy udać się do jednego z punktów sprzedaży biletów (wykaz punktów na stronie www.motorlublin.eu/punkty-sprzedazy-biletow) i przy zakupie poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocyjnej oferty. Po podaniu numeru PESEL i sprawdzeniu przez sprzedawcę, czy w systemie biletowym nie ma jeszcze danych kibica, osoba taka może zakupić bilet na jeden z najbliższych meczów Motoru jedynie za 1zł.

Promocja nie dotyczy sektora VIP. Natomiast bilet za złotówkę można nabyć na wszystkie pozostałe sektory: Premium F1, Rodzinny F2, Ultras H1/H2 lub Normalny I3/I4.

Promocja obowiązuje na trzy najbliższe spotkania ligowe Motoru: z Avią Świdnik (piątek, 13 maja, godz. 19), z Polonią Przemyśl (środa, 25 maja, godz. 19) oraz ostatnią kolejkę - z Resovią Rzeszów (wtorek, 31 maja, godz. 19).

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU