Wigry przegrały z Chrobrym. "Rywal jak wytrawny bokser"

Wigry Suwałki przegrały w piątek 0:3 na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Była to pierwsza porażka drużyny z Suwałk pod wodzą trenera Dominika Nowaka.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Pierwszą bramkę suwalczanie stracili z rzutu karnego. W 28 minucie faulowany był Maciej Górski i sam poszkodowany pewnie wykorzystał "jedenastkę". Piłkarze Chrobrego swe prowadzenie podwyższyli w drugiej połowie po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry. Gola na 3:0 zdobył z kolei Mateusz Machaj, który popisał się ładnym uderzeniem z dystansu.

- Są takie spotkania, w których przeciwnik jest bezlitosny jeśli chodzi o wykorzystywanie sytuacji - mówił po meczu Dominik Nowak, trener Wigier. - Staraliśmy się prowadzić grę i być przy piłce, ale dziś Chrobry był wytrawnym bokserem.

Kolejny pojedynek zawodnicy Wigier zagrają w środę. Zmierzą się wówczas na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów.

Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 3:0 (1:0)

Strzelcy bramek: Maciej Górski (29. - karny), Kevin Lafrance (50.), Mateusz Machaj (69.).

Wigry: Salik - Bartkowski, Baran Ż, Karankiewicz, Bogusz - Kądzior, Kalinkowski, Santana, Adamek, Gąska Ż (81. Kozak) - Zapolnik (74. Biel).