Wygraj wyjazd na EURO 2016 w "Kia Champ Into the Arena"!

Czy chciałbyś poczuć atmosferę UEFA EURO 2016 na własnej skórze? Czy chciałbyś zagrać w piłkę na turnieju towarzyszącym EURO 2016 i reprezentować Polskę? Brzmi jak sen? Zgłoś swoją drużynę do turnieju "Kia Champ Into the Arena" i spełnij swoje marzenie. Rekrutacja potrwa do 13 maja!
Wiemy już, że reprezentacja pod wodzą Adama Nawałki pojedzie do Francji. Wciąż jednak nie wiemy, kto pojedzie reprezentować Polskę na finale europejskim turnieju "Kia Champ Into the Arena". To możesz być Ty. Wystarczy, że do 13 maja zgłosisz swoją drużynę do turnieju. Gramy szóstkami.

Rejestracja do turnieju Kia Champ znajduje się w tym miejscu .

Kia Champ Into the Arena to amatorski turniej piłkarski organizowany cyklicznie co dwa lata, przy okazji mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy. Tegoroczna edycja towarzyszyć będzie oczywiście EURO 2016. Zwycięska drużyna z Polski weźmie udział w światowym finale turnieju (30 czerwca - 3 lipca w Bordeaux), gdzie zmierzy się z reprezentacjami z innych krajów. Zawodnicy najlepszego zespołu z każdego kraju dostaną także bilety na jeden z meczów EURO 2016. A wszystko dzięki Kia Motors!

Jak się zarejestrować?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową champ.kia.pl i wypełnisz okna formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce "Zgłoś drużynę". Rekrutacja trwa do 13 maja, do godziny 23:59. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Co? Gdzie? Kiedy?

Turniej Kia Champ potrwa dwa dni (21-22 maja). Pierwszego dnia na boiskach OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej 20 odbędą się eliminacje do finału krajowego. Spośród 64 drużyn, które zgłoszą się do rozgrywek, do finału awansują 32. Sama forma eliminacji ma jedyny w swoim rodzaju charakter.

Piłkarze każdego zgłoszonego zespołu zostaną poddani ośmiu testom sprawnościowym sprawdzającym najważniejsze piłkarskie umiejętności, m.in. szybkość, drybling, kontrola piłki. O awansie do finału krajowego zadecyduje suma punktów danej drużyny na którą złożą się wyniki uzyskane przez każdego z zawodników.

22 maja na boiskach Agrykoli, w rekreacyjnym sercu Warszawy, odbędzie się finał krajowy "Kia Champ Into the Arena". Tego dnia rozegrane zostaną mecze fazy grupowej i pucharowej. Zwycięzcy krajowej edycji turnieju wyjadą na finał europejski i będą reprezentować Polskę.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej turnieju champ.kia.pl, a także na fanpage'u na Facebooku Kocham Football.