Bitwa o złoto z Płockiem, Korona Handball kończy ligę, sparingi Effectora [PLAN WEEKENDU]

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?
PIŁKA RĘCZNA

PGNIG SUPERLIGA: Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock, Hala Legionów przy ul. Drogosza, sobota godz. 18 i niedziela godz. 16:45

I LIGA: KSSPR Końskie - Nielba Wągrowiec, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 18

I LIGA KOBIET: Korona Handball Kielce - Aussie Sambor Tczew, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 16

II LIGA: AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - ASPR Zawadzkie, hala przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego, niedziela godz. 15.

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH: hala przy ul. Krakowskiej, piątek godz. 15: MTS Kwidzyn - MOSM Tychy, 17: Korona Handball - MKS Sambor Tczew, sobota godz. 10: Sambor - Kwidzyn, 12: Korona Handball - MOSM Tychy, niedziela godz. 10: Tychy - Tczew, 12: Korona Handball - Kwidzyn

PIŁKA NOŻNA

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: Korona Kielce - Motor Lublin, stadion przy ul. Kusocińskiego, sobota godz. 13, KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Jagiellonia Białystok, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 14

III LIGA: Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna, piątek godz. 17, Czarni Połaniec - Hutnik Kraków, sobota godz. 17, Spartakus Daleszyce - Wisła II Kraków, Wisła Sandomierz - Wolania Wola Rzędzińska, Sparta Kazimierza Wielka - Unia Tarnów, wszystkie mecze niedziela godz. 17

IV LIGA: Alit Ożarów - Partyzant Radoszyce, sobota godz. 17, Nida Pińczów - Nidzianka Bieliny, GKS Rudki - Hetman Włoszczowa, Naprzód Jędrzejów - Kamienna Brody, Lubrzanka Kajetanów - Zdrój Busko Zdrój, Klimontowianka Klimontów - Wierna Małogoszcz, Neptun Końskie - Pogoń Staszów, ŁKS Łagów - Unia Sędziszów, wszystkie mecze niedziela godz. 17

SIATKÓWKA

SPARINGI: Effector Kielce - reprezentacja Litwy, hala przy ul. Turystycznej w Zagnańsku, sobota godz. 18 i hala przy ul. Kunowskiej w Waśniowie, niedziela godz. 15

LEKKA ATLETYKA

VII MEMORIAŁ ZDZISŁAWA FURMANKA: stadion przy ul. Drogosza 1, niedziela godz. 12.

2.SIEBIEGA PÓŁMARATON KIELECKI: start z ul. Sołtysiaka Barabasza (bok Kolporter Areny), niedziela godz. 10.

ŁUCZNICTWO

ZAWODY GRAND PRIX POLSKI KADRY NARODOWEJ I II RUNDA DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI: tory Stelli Kielce przy ul. Krakowskiej 374, sobota i niedziela godz. 8.30.