TRANSFERY. Hertha Berlin chce pozyskać Macieja Gajosa z Lecha Poznań

PRZEGLĄD PRASY. Niemiecki klub Hertha Berlin od dawna obserwuje Macieja Gajosa z Lecha Poznań i chciałby go pozyskać, aczkolwiek nie złożył jeszcze żadnej oferty - taką informację zamieścił serwis 2x45.info
Według tych doniesień, Hertha jest w stanie wyłożyć za niego maksymalnie milion euro. Lech zapłacił za niego Jagiellonii pół miliona, dlatego transfer za mniejsze pieniądze raczej by mu się nie opłacał. Miejsca na ewentualne ustępstwa zbyt dużo by nie było. Berlińczycy muszą kupić Macieja Gajosa, gdyż ten ma jeszcze dwa lata kontraktu z Lechem Poznań.

Maciej Gajos ma pasować do koncepcji poszerzenia składu szykującej się do startu w pucharach berlińskiej Herthy, która zajmuje obecnie piąte miejsce w Bundeslidze i ma nawet szansę gry w Lidze Mistrzów. Trener Pal Dardai już zapowiedział, że będzie poszukiwał nowych graczy, którzy zagwarantują mu rotację i powiększenie jakości w środku pola. W ten schemat wpisuje się Gajos. Jednakże w Hercie pewne miejsce w środku pola mają Norweg Per Ciljan Skjelbred i Niklas Stark. Maciej Gajos byłby więc prawdopodobnie rezerwowym i grywał początkowo w rezerwach.

więcej tutajDuda zmienia konstytucję, Kwaśniewski czeka na drugą połówkę [MEMY PO LECH - LEGIA]