Pingpongistki Broni rywalizowały w mistrzostwach Mazowsza. Są sukcesy

Adeptki tenisa stołowego IKTS -u Broni Radom zajmowały czołowe miejsca w mistrzostwach Mazowsza w kategorii młodziczek i kadetek. Na zawodach w Warszawie najlepiej spisała się Daria Duralak
Duralak, rozstawiona z nr 11 po wygraniu wszystkich pojedynków, w tym z rozstawioną z nr 3 Kingą Teodorczuk 3:0 (8,6,5) w ćwierćfinale, z Alicją Firszt również 3:0 (7,8,9) w półfinale oraz z jedynką turniejową Patrycją Puchalską 3:1 (-5,5,5,7) w finale zajęła 1 miejsce w turnieju eliminacyjnym. Tym samym uzyskała awans na Mistrzostwa Polski Młodziczek, które odbędą się w Krośnie. Tymczasem na zawodach w stolicy świetnie spisały się także nasze zawodniczki w turnieju deblowym. - Daria wraz z Wiktorią Serafin zdobyły brązowy medal, ulegając w półfinale parze Brejnak/Jankowicz. Nasze zawodniczki zdobyły jednak medal wygrywając bez starty seta pojedynek o brąz.