Ślepsk wykonał trudne zadanie. We wtorek decydujące starcie

Siatkarze Ślepska Suwałki wygrali w sobotę 3:2 z SMS-em Spała i wyrównali stan rywalizacji w półfinale play-off I ligi
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Po dwóch pierwszych półfinałowych spotkaniach Ślepsk był w fatalne sytuacji. Suwalczanie przegrali we własnej sali oba pojedynki i rywalom brakowało tylko jednej wygranej do awansu do finału play-off I ligi.

W piątek siatkarze Ślepska wrócili jednak do gry. Wygrali 3:1 w Spale.

- Zagraliście fantastyczne zawody, ale ten mecz już za nami i trzeba o nim zapomnieć. Przed nami sobotnie spotkanie. Musicie odpocząć i zagrać tak jak dzisiaj, albo jeszcze lepiej - mówił po piątkowej konfrontacji Dima Skorij cytowany przez oficjalny serwis internetowy klubu z Suwałk.

W sobotę siatkarze Ślepska ponownie byli górą, ale tym razem zespoły stoczyły pięciosetowy bój. W rywalizacji do trzech wygranych jest więc remis 2:2. Decydujące starcie o awans do finału I ligi odbędzie się we wtorek w Suwałkach.

SMS Spała - Ślepsk Suwałki 2:3

Sety: 25:11, 24:26, 25:16, 23:25, 11:15.

Ślepsk: Urbanowicz, Gonciarz, Hunek, Rudzewicz, Winnik, Skrzypkowski, Andrzejewski (libero) oraz Mendak, Zapłacki, Szczytkow, Wasilewski, Lewiński.

Zdjęcie Allright Ochraniacze siatkarskie Match Zdjęcie Nakolanniki siatkarskie Dragon Zdjęcie SPOKEY Nakolanniki siatkarskie MELLOW
Allright Ochraniacze siatka... Nakolanniki siatkarskie Dragon SPOKEY Nakolanniki siatkars...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info