Sport.pl

Poprawa stanu zdrowia Kenni Larsena. Duńczyk próbował otworzyć oczy

Stan zdrowia Kenni Larsena, byłego żużlowca Stali Rzeszów poprawił się. Rodzina duńskiego żużlowca poinformowała rzeszowski klub, że w czwartek 27-latek próbował otworzyć oczy.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLKenni Larsen w jednym z duńskich szpitali przebywa od ubiegłego czwartku. Były żużlowiec Stali Rzeszów trafił tam po postrzale w głowę z wiatrówki. Na temat postrzału pojawiło się wiele spekulacji. Początkowo mówiono, że 27-latka postrzelił jeden z mechaników. Inna wersja mówi, że Larsen sam się postrzelił i był to nieszczęśliwy wypadek. Jeszcze inna, że Larsen miał depresję.

Stan Larsena po postrzale był krytyczny. Z dnia na dzień jest jednak co raz lepiej. W czwartek rodzina Duńczyka przesłała do klubu Stali Rzeszów i kibiców żurawi podziękowania za wsparcie. - "Rodzina jest wzruszona, ale zarazem szczęśliwa dzisiejszą inicjatywą. Razem z podziękowaniami dostaliśmy także informację, że stan Kenniego uległ znacznej poprawie, dzisiaj próbował nawet otworzyć oczy. Oby było tylko lepiej!" - czytamy na stronie klubowej Stali Rzeszów.Więcej o: