Sport.pl

Finał Pucharu Polski. Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa w otwartej telewizji i w internecie

Polsat i Polsat Sport pokażą 2 maja finał Pucharu Polski, w którym Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa. Spotkanie będzie można też bezpłatnie obejrzeć w telewizji internetowej Ipla.
Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa prosto ze Stadionu Narodowego skomentują Mateusz Borek i Waldemar Prusik. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek 2 maja o godz. 16, ale już półtorej godziny wcześniej rozpocznie się studio w Polsacie Sport. Widzowie Polsatu będą mogli dołączyć dziesięć minut przed meczem. Finał Pucharu Polski pokażą stacje Polsat i Polsat Sport oraz telewizja internetowa Ipla. Będzie można obejrzeć też ceremonię wręczenia pucharu oraz studio po meczu, które potrwa aż do emisji "Wydarzeń" o godz. 18:50.

Oprócz widzów przed telewizorami spotkanie obejrzą też bezpłatnie internauci, za pomocą aplikacji Ipla, dostępnej zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych. Zwykle trzeba płacić za oglądanie za jej pomocą wydarzeń sportowych, ale tym razem finał Pucharu Polski będzie mógł obejrzeć nieodpłatnie każdy.

Finału Pucharu Polski broni Legia Warszawa, która przed rokiem pokonała w finale Lecha Poznań 2:1. Teraz poznaniacy będą mieli okazję do rewanżu.

Więcej o: