Sport.pl

Sportowa majówka w Radomiu. Oto propozycje MOSiR -u

Siatkówka plażowa nad zalewem na Borkach, turniej piłki nożnej dla młodzieży oraz koncert muzyczny - oto atrakcje przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W sobotę 30 kwietnia MOSiR zaprasza do udziału w turnieju siatkówki plażowej. Początek rywalizacji na boiskach nad zalewem na Borkach o godz. 11. Zgłoszenia przyjmowane będą przed zawodami do godz. 10.45.

- Do udziału w zmaganiach zachęcamy amatorów (tj. osoby niesklasyfikowane w oficjalnych rozgrywkach seniorskich siatkówki plażowej PZPS w sezonie 2016 oraz w rozgrywkach PlusLigi oraz I ligi PZPS). System rozgrywek ustalony zostanie przed zawodami, po uzgodnieniu liczby drużyn uczestniczących w turnieju. Rywalizacja odbywać się będzie zgodnie z oficjalnymi przepisami gry w siatkówkę plażową z ewentualnymi zmianami dokonanymi przed rozpoczęciem zawodów z w obecności wszystkich startujących zespołów. Organizator zapewnia opiekę medyczną, puchary i nagrody dla trzech pierwszych par. Na upominki mogą liczyć również kibice, którzy będą uczestniczyć w konkursach organizowanych w trakcie trwania turnieju. - czytamy w komunikacie.

Tymczasem w pierwszą niedzielę maja, również na terenie ośrodka MOSiR na Borkach odbędzie się występ zespołu ERTE. Początek zaplanowany został na godz. 16. Z kolei dzień później, czyli 2 maja na sztucznym boisku przy ul. Narutowicza rozegrana zostanie tzw. Futbolowa Majówka z MOSiR-em. Do piłkarskiej rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Radomia oraz Puchar Prezesa ROZPN, przystąpi osiem drużyn chłopców z rocznika 2006. Zmagania rozpoczną się o godz. 10.