Sport.pl

W sobotę o punkty zagrają piłkarze III ligi z naszego regionu

Wydaje się, że najłatwiejsze zadanie na zgromadzenie kompletu oczek będzie miała drużyna Energii Kozienice, której piłkarze zagrają w Byczynie z Nerem Poddębice
Oba kluby już dawno straciły szanse na utrzymanie w rozgrywkach, a obecnie szykują zespoły pod kontem przyszłego sezonu. W Byczynie, bo tam swoje mecze rozgrywa beniaminek Ner, odbędzie się starcie ostatniego zespołu z tabeli, z drugim od końca. Miejscowi w dotychczasowych 12 pojedynkach rozegranych przed własną publicznością wygrywali ledwie dwa razy. Z kolei Energia na wyjeździe zdołała triumfować tylko raz. Jednak to kozieniczanie wydają się być faworytem starcia, bowiem w środę w meczu pucharowym na wyjeździe pokonali Ursus Warszawa.

O wiele trudniejsze zadanie w sobotę czeka na pozostałych przedstawicieli regionu radomskiego. Otóż Oskar Przysucha wyjeżdża do Sieradza na pojedynek z Wartą a Pilica Białobrzegi do Łowicza, na starcie z wciąż walczącym o utrzymanie Pelikanem.

Mecze 26 kolejki: Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Ner Poddębice - Energia Kozienice, Polonia Warszawa - Błękitni Raciąż, Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki, Warta Działoszyn - Sokół Aleksandrów Łódzki, Warta Sieradz - Oskar Przysucha, Pelikan Łowicz - Pilica Białobrzegi, Legia II Warszawa - ŁKS Łódź, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Start Otwock.

Więcej o: