Trener Górnika Jurij Szatałow ukarany przez Komisję Ligi

Na środowym posiedzeniu Komisja Ligi podjęła decyzję o odsunięciu trenera Jurija Szatałowa od prowadzenia Górnika Łęczna w dwóch meczach.
Szkoleniowiec łęcznian został ukarany za to, że podczas meczu na własnym boisku z Wisłą Kraków został odesłany przez arbitra na trybuny. Szatałow zbyt intensywnie protestował przeciwko decyzjom sędziego. Szczególnie go zbulwersował rzut karny podyktowany przeciwko jego drużynie. Z kronikarskiego obowiązku trzeba dodać, że Górnik przegrał ten mecz 0:3. Tak więc trener nie poprowadzi zespołu jeszcze w jednym spotkaniu - czyli w sobotniej wyjazdowej potyczce z Tremaliką Bruk-Bet Nieciecza. A to dlatego, że już jeden mecz - z Koroną w Kielcach odbył się bez udziału Szatałowa.

W tej chwili łęcznianie heriocznie walczą o uratowanie się przed spadkiem z ekstraklasy. Aktualnie zespół zajmuje przedostatnią pozycję i ma tyle samo punktów co zamykający ligową stawkę jego imiennik z Zabrza (17). O dwa punkty wyprzedza te drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała. Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze cztery kolejki.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKUZdjęcie Lanki NIKE HYPERVENOM PHELON FG 599730 700 Zdjęcie LANKI NIKE MAGISTA OLA FG LANKI 651343-106 Zdjęcie Lanki NIKE MERCURIAL VICTORY IV FG 555613-010
Lanki NIKE HYPERVENOM PHELO... LANKI NIKE MAGISTA OLA FG L... Lanki NIKE MERCURIAL VICTOR...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info