Lublinianka gra z Motorem. Będzie piknik, są już bilety

W sobotę - 30 kwietnia na Arenie Lublin odbędą się derby miasta nad Bystrzycą. W meczu o mistrzostwo III ligi Lublinianka spotka się z Motorem. Oba kluby, Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin ?Motorowcy?, MOSiR Lublin serdecznie zapraszają kibiców na to spotkanie. Można już kupić bilety na ten mecz.
Organizatorzy oprócz samego spotkania szykują dla sympatyków futbolu, i nie tylko, wiele innych atrakcji. Potyczka odbędzie się o godz. 19, ale już dwie godziny wcześniej na parkingu przy sektorze D Areny Lublin zacznie się Piłkarski Piknik Rodzinny. W programie znajdą się m.in. spotkania z piłkarzami Motoru i Lublinianki, nauka kibicowania, gry i zabawy ruchowe, trening piłkarski, zajęcia plastyczne, dmuchańce, czy też darmowy popcorn dla każdego. Wejście na piknik będzie bezpłatne dla posiadaczy biletów na mecz. Szczególnie mile widziane będą całe rodziny.

Natomiast bilety na ten mecz zakupić można:

- w siedzibie klubu Lublinianka przy ul. Leszczyńskiego 19 (od wtorku do piątku w godzinach 16-18 - sprzedaż biletów dla kibiców Lublinianki);

- w kasach biletowych nr 1 i 2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od wtorku do piątku w godzinach 13-18, w sobotę od godziny 10);

- w Lombardzie Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d oraz przy Placu Dworcowym 4 - naprzeciwko Dworca Głównego PKP (od wtorku codziennie przez całą dobę)

Sprzedaż biletów online od wtorku na stronie bilety.motorlublin.eu.

Należy pamiętać, że przy zakupie biletów (również dla dzieci) wymagane jest podanie numeru PESEL (zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych), natomiast przy wejściu na stadion trzeba mieć przy sobie dokument tożsamości.

Ceny biletów na sobotnie spotkanie derbowe będą takie same jak na wszystkie mecze ligowe lubelskiego Motoru.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU