Transfery. Mariusz Stępiński nie trafi do Lecha Poznań, bo ma oferty z zagranicy?

Lech Poznań zimą oferował za Mariusza Stępińskiego milion euro. Ruch Chorzów wtedy go nie sprzedał. Teraz na zawodnika Niebieskich są oferty zagraniczne - Hellas Verona, Rubina Kazań, Dynama Moskwa, Olympiakosu Pireus i AEK Ateny
O zainteresowaniu Lecha Poznań graczem chorzowskiego zespołu Mariuszem Stępińskim było głośno kilka miesięcy temu. Jak można przeczytać w tym materiale , Lech Poznań był zdeterminowany i oferował ostatecznie nawet milion euro za tego zawodnika. Do transferu jednak nie doszło. Ruch wolał zatrzymać zawodnika i ubiegać się o wsparcie miasta.

- Klub odrzucał oferty Lecha, a ja po prostu powiedziałem, że chcę zostać w Chorzowie. Nie byłem naciskany przez prezesa czy inne osoby z klubu, żebym odszedł. Tak jak chciałem, wszystkie oferty zostały odrzucone. Co mnie do tego skłoniło? Czuję się tutaj dobrze, strzelałem bramki i mam nadzieję, że dalej będę je zdobywał. Poza tym zima to nie jest dobry okres do zmiany barw klubowych. Stwierdziłem, że po pół roku nie powinienem odchodzić z Ruchu. Myślę, że podjąłem dobrą decyzję - tłumaczył Mariusz Stępiński.

Teraz, według medialnych doniesień, Mariusz Stępiński ma wiele ofert zagranicznych. Pozyskać chcą go rosyjskie kluby Rubin Kazań i Dynamo Moskwa, a także Grecy - Olympiakos Pireus i AEK Ateny. Szczególnie ciekawa jest oferta tego drugiego klubu, który wrócił do greckiej ekstraklasy po kilku latach banicji i jest na drugim miejscu w tabeli. AEK - niegdyś klub Mirosława Okońskiego - montuje skład na nowy sezon. Ma się w nim znaleźć także obrońca Lecha Marcin Kamiński, o czym można przeczytać tutaj .

Do chętnych na Mariusza Stępińskiego klubów dołączył także Hellas Verona, który został zdegradowany z Serie A. Nieoficjalnie wiadomo, że cena za tego gracza to dzisiaj 2 miliony euro.

Zdjęcie Lanki MIZUNO MORELIA NEO 12KP 27009 Zdjęcie MIZUNO KORKI FORTUNA 4 MD Zdjęcie MIZUNO KORKI FORTUNA 4 MD
Lanki MIZUNO MORELIA NEO 12... MIZUNO KORKI FORTUNA 4 MD MIZUNO KORKI FORTUNA 4 MD
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info