Ruch Chorzów. Hellas Verona również zainteresowana Mariuszem Stępińskim

Jeżeli Mariusz Stępiński, napastnik Ruchu Chorzów, zdecyduje się latem na zagraniczny transfer, to na brak ofert narzekać na pewno nie będzie. Zawodnikiem interesuje się również włoskie Hellas Verona.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

Stępiński kończy swój pierwszy sezon w niebieskich barwach i wiele wskazuje na to, że na tym jednym sezonie jego przygoda w Ruchu dobiegnie końca. Zawodnik otrzymał zielone światło na transfer.

Taka jest transferowa polityka klubu z Cichej. Tanio kupić/pozyskać - drogo sprzedać. W minionych latach nie zawsze się to udawało. Ruch przespał najlepszy moment na sprzedaż Filipa Starzyńskiego, Arkadiusza Piecha, czy Grzegorza Kuświka...

Dlatego teraz w Chorzowie nie chcą popełnić tego błędu. Stępiński jest w wysokiej formie? Więc sprzedajemy! Informowaliśmy już, że zawodnikiem interesuje się Lech Poznań. Chętnie widziałby go również w swoim składzie greckie kluby: AEK Ateny i Olympiakos Pireus. W minionym tygodniu swój przyjazd do Chorzowa zapowiedzieli przedstawiciele rosyjskiego Dynama Moskwa, a wcześniej o snajpera reprezentacji Polski pytał również Rubin Kazań.

Teraz dowiadujemy się także, że możliwy jest kierunek włoski. Zawodnikiem niebieskich interesuje bowiem się Hellas Verona. Klub Pawła Wszołka - innego kadrowicza Adama Nawałki - to dziś najsłabsza drużyna Serie A.

Przypominamy, że w przypadku transferu - a Ruch chciałby za swojego gracza minimum dwa miliony euro - niebiescy będą musieli podzielić się zyskiem z niemieckim FC Nurnberg, byłym klubem Stępińskiego.Gol bramkarza w Ekstraklasie! Sebastian Nowak blisko transferu do Realu Madryt! [MEMY]