Rezerwy Medyka rozmontowały defensywę piłkarek radomskiej Czwórki

W meczu o pierwszoligowe punkty piłkarki nożne Medyka II Konin pokonały Sportową Czwórkę Radom. Gospodynie strzelały do siatki radomianek w pierwszej i drugiej części pojedynku
- Niestety, z Konina wróciliśmy bez punktów. Co prawda, przegraliśmy, ale należą się wielkie brawa za walkę, pozostawione zdrowie i charakter, gdyż mecz do najłatwiejszych nie należał, a nawet toczył się na dość dobrym poziomie. Przed nami kolejne spotkanie, a przeciwnikiem będzie lider SMS Łódź, główny kandydat do awansu - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Czwórki.

Przed przerwą gola zdobyła Sylwia Paczyńska. Z kolei po zmianie stron do siatki radomianek wcelowała Aleksandra Sudyk. Przyjezdne, choć grały ambitnie, to jednak nie potrafiły odpowiedzieć przynajmniej honorowym golem.

W następnym meczu Czwórka zagra w roli gospodarza. W pierwszą niedzielę maja podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego podejmą SMS Łódź. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią MOSiR -u przy ul. Narutowicza. Początek o godz. 11. Wstęp jest bezpłatny.

Medyk II Konin - Sportowa Czwórka Radom 2:0 (1:0). Bramki: Paczyńska (42.), Sudyk (62.).