Wisła Kraków. Rafał Wolski nie zagra z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza?

Rafał Wolski zakończył mecz z Górnikiem Łęczna z urazem. W klubie uspokajają, że to nic poważnego, ale nie wiadomo, czy pomocnik będzie mógł zagrać w najbliższym meczu z Termaliką.
Facebook? » | A może Twitter? »


Wolski nabawił się problemów zdrowotnych w akcji, w czasie której wypracował drugą bramkę dla Wisły. W 75. minucie po rajdzie prawą stroną kopnął piłkę obok Sergiusza Prusaka, ta odbiła się jeszcze od ręki Łukasza Bogusławskiego i wpadła do siatki. Zamiast cieszyć się z gola, Wolski leżał na murawie z grymasem bólu na twarzy - po zagraniu zderzył się z próbującym interweniować bramkarzem.

Pomocnik wytrzymał na boisku jeszcze osiem minut, potem zmienił go Petar Brlek. Wolski ma już za sobą badania. Klub informuje, że pomocnik ma mocno stłuczone i opuchnięte okolice kolana. Lekarze Wisły będą starali się go postawić na nogi przed poniedziałkowym meczem z Termaliką.

Wolski trafił do Krakowa zimą. Wypożyczony z Fiorentiny piłkarz jest wiosną czołową postacią Wisły. W dziewięciu meczach strzelił cztery gole i zaliczył pięć asyst.