Arcyważny mecz Korony, Effector o 13 miejsce, MP w kulturystyce, ruszają bilardziści [PLAN WEEKENDU]

Co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?
PIŁKA NOŻNA

EKSTRAKLASA: Korona Kielce - Górnik Łęczna, Kolporter Arena, sobota godz. 15:30

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: Korona Kielce - Stal Rzeszów, stadion przy ul. Kusocińskiego, sobota godz. 12, KSZO 1929 Ostrowiec Św. - MKS Ełk, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, niedziela godz. 15

III LIGA: KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Wolania Wola Rzędzińska, sobota godz. 15:30, Czarni Połaniec - Korona II Kielce, sobota godz. 17, Wisła Sandomierz - Unia Tarnów, Spartakus Daleszyce - Podhale Nowy Targ, Łysica Bodzentyn - Beskid Andrychów, Sparta Kazimierza Wielka - Wisła II Kraków, wszystkie mecze niedziela godz. 17

IV LIGA: Nidzianka Bieliny - Lubrzanka Kajetanów, sobota godz. 11, Nida Pińczów - GKS Rudki, sobota godz. 16, Partyzant Radoszyce - Naprzód Jędrzejów, Zdrój Busko Zdrój - Neptun Końskie, Unia Sędziszów - Alit Ożarów, Wierna Małogoszcz - Pogoń Staszów, Hetman Włoszczowa - Klimontowianka Klimontów, Kamienna Brody - ŁKS Łagów, wszystkie mecze niedziela godz. 16

SIATKÓWKA

PLUS LIGA: Effector Kielce - MKS Będzin, Hala Legionów przy ul. Drogosza, niedziela godz. 16

ORLEN LIGA: KSZO Ostrowiec Św. - Developres Rzeszów, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 18

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA: KSSPR Końskie - Viret Zawiercie, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 18

I LIGA KOBIET: Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 19

II LIGA: AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Wisła Sandomierz, hala przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego, piątek godz. 19

SPORTY SIŁOWE

MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE, GRAND PRIX FITNESS, PUCHAR POLSKI W WYCISKANIU LEŻĄC, MISTRZOSTWA POLSKI W MUAYTHAI: Targi Kielce, sobota i niedziela, godz. 9.

BILARD

EKSTRAKLASA: Galeria Echo w Kielcach (poziom minus 1), niedziela, godz. 10.

KOLARSTWO

MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG SZLAKIEM WALK MAJORA HUBALA. Ostatni etap, start sprzed pomnika Hubala na rogu ulic Polnej i Hubala w Końskich, niedziela, godz. 11.

LEKKA ATLETYKA

MITYNG OTWARCIA SEZONU, DZIEŃ MIOTACZA. Stadion przy ul. Drogosza 1 w Kielcach, sobota, godz. 11 (młot) i 14 (pozostałe konkurencje).

XIII BIEG ULICZNY O GRAND PRIX MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W KIELCACH. X INTEGRACYJNY BIEG PRZEŁAJOWY. Start obok muszli koncertowej w parku miejskim, niedziela, godz. 11.

PIŁKA WODNA

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SENIORÓW O PUCHAR PREZYDENTA OSTROWCA ŚW: Pływalnia "Rawszczyzna" przy ul. Mickiewicza, piątek od godz. 10, sobota od godz. 10, niedziela od godz. 9

KOSZYKÓWKA

KIELECKA AMATORSKA LIGA FIRM: hala przy ul. Żytniej, piątek godz. 19.

TENIS STOŁOWY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŻĄKÓW, MŁODZIKÓW, KADETÓW I JUNIORÓW, TURNIEJ Z OKAZJI 70-LECIA ŚOZTS. Hala przy ul. Patkowskiego w Sandomierzu, sobota i niedziela, godz. 9.30.