Sport.pl

W piątek mecz Unia - Get Well. Na żywo pokaże go nSport+

Kibice speedwaya niecierpliwie czekają na 3. rundę najlepszej żużlowej ligi świata.
Szczególnie ciekawie powinno być w piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka, gdzie FOGO Unia Leszno o pierwsze punkty powalczy z Get Well Toruń (nSport+, 19:00). Żużlowy weekend w "Magazynie PGE Ekstraligi" podsumuje Daria Kabała-Malarz i jej goście (niedziela, 21:45).

3 z 4 meczów kolejnej serii spotkań PGE Ekstraligi fani "czarnego sportu" zobaczą na żywo wyłącznie w nSport+. Zapowiedź kolejki oraz najświeższe doniesienia z klubów zostaną przedstawione w magazynie "Speedway+" w nSport+ w czwartek o 18:00.

Mocny początek 3. rundy będzie miał miejsce w Lesznie. FOGO Unia po dwóch meczach pozostaje z zerowym dorobkiem punktowym. Jej rywal - Get Well Toruń, pewnie wygrał swój pierwszy mecz w sezonie, mimo że kilku zawodników z Gregiem Hancockiem na czele ma jeszcze duże rezerwy. Sympatycy obu drużyn liczą na zacięte pojedynki Amerykanina

z liderem gospodarzy Nickim Pedersenem. "Zapowiada się doskonale! Gospodarze chcą zaprzeczyć pogłoskom o dołku, goście potwierdzić supermoc. "Byki" zapewne wyciągnęły wnioski z dwóch porażek, pytanie czy wykrzesały więcej ze swoich zawodników, a ci

z silników - kłopoty sprzętowe niektórych są widoczne gołym okiem. "Anioły"

w doskonałych nastrojach i takim samym składzie planują podbój ligi. Na pewno mają potencjał, by wygrać to wyjazdowe spotkanie" - mówi Daria Kabała-Malarz, która w studiu będzie gościć eksperta nc+ Mirosława Jabłońskiego. Komentatorami będą Tomasz Dryła i Krzysztof Cegielski, a w parku maszyn zameldują się Michał Łopaciński i Kuba Zborowski. Początek o 19:00.

Dalsza część rundy zostanie rozegrana w niedzielę. Popołudnie ze speedwayem w nSport+ wystartuje o 16:30, gdy Gabriel Waliszko i Dawid Stachyra spotkają się z widzami w studiu w "Jaskółczym Gnieździe". Opromieniona zwycięstwem nad ekipą z Leszna UNIA Tarnów zmierzy się z niepokonaną Stalą Gorzów. W ekipie gości wybornie spisuje się Bartosz Zmarzlik. a gorzowscy fani liczą na odbudowanie dyspozycji Krzysztofa Kasprzaka. Reportami Sergiusz Ryczel i Kuba Zborowski, na stanowiskach komentatorskich Michał Łopaciński i Robert Wardzała.

Tuż po zakończeniu konfrontacji w Tarnowie, o 19:00 transmisja przeniesie się na starcie MRGARDEN GKM-u Grudziądz z BETARD Spartą Wrocław, która czeka na rozegranie pierwszego meczu w tym sezonie. Gospodarze będą chcieli wykorzystać atut własnego toru, na którym goście zwykle mają spore problemy. Dyspozycja zawodników Piotra Barona nadal jest niewiadomą. Ekipa nSport+ na grudziądzkim stadionie będzie pracowała w składzie: Marcin Majewski, Mirosław Kowalik (studio), Joanna Cedrych, Łukasz Benz (reporterzy) oraz Tomasz Dryła, który będzie komentował wspólnie z zawodnikiem FOGO Unii Leszno Grzegorzem Zengotą.

Skróty spotkań, analiza najważniejszych wydarzeń oraz omówienie kontrowersji na torach najlepszej żużlowej ligi świata kibice zobaczą w niedzielnym "Magazynie PGE Ekstraligi"

o 21:45 w nSport+. Daria Kabała-Malarz w studiu spotka się z Robertem Kościechą i ekspertem sędziowskim Leszkiem Demskim.

Wszystkie biegi z meczu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - KS ROW Rybnik zostaną wyemitowane w poniedziałek o 22:00.

Uzupełnieniem transmisji będą liczne akcje w mediach społecznościowych. Podczas relacji ze spotkań na fanpage`u Speedway Ekstraligi www.facebook.com/speedwayekstraliga widzowie będą mogli wybierać Rajdera Meczu. Zwycięzcy głosowań wezmą udział w rywalizacji o miano Rajdera Kolejki, która przeprowadzona zostanie na profilu facebookowym nSport+ www.facebook.com/nSportplus . Na stronie www.nsportplus.pl kibice wskażą po weekendzie Wyścig Kolejki.Żużlowe transmisje w nSport+:czwartek, 21 kwietnia

18:00 Speedway+, magazyn

gospodarz: Joanna Cedrychpiątek, 22 kwietnia:

19:00 FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń

studio: Daria Kabała-Malarz, Mirosław Jabłoński; reporterzy: Michał Łopaciński, Kuba Zborowski; komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielskiniedziela, 23 kwietnia:

16:30 UNIA Tarnów - Stal Gorzów

studio: Gabriel Waliszko, Dawid Stachyra; reporterzy: Sergiusz Ryczel, Kuba Zborowski

komentarz: Michał Łopaciński, Robert Wardzała

19:00 MRGARDEN GKM Grudziądz - BETARD Sparta Wrocław

studio: Marcin Majewski, Mirosław Kowalik; reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz

komentarz: Tomasz Dryła, Grzegorz Zengota

21:45 Magazyn PGE Ekstraligi

prowadzący: Daria Kabała-Malarz; eksperci: Robert Kościecha, Leszek Demskiponiedziałek, 24 kwietnia:

22:00 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - KS ROW Rybnik (skrót)

Więcej o: