Uniwerek ograł Trójkę. Na sukces musiał solidnie zapracować

Piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom pokonali Trójkę Ostrołęka. Stawką meczu były punkty do drugoligowej klasyfikacji.
Trzeba jednak zaznaczyć, że wygraną nie przyszła łatwo podopiecznym trenera Mariusza Greli. Do przerwy przyjezdni prowadzili dwoma golami. Po zmianie stron, jeszcze do 43 minuty, Trójka była zespołem lepszym. - Prowadziliśmy w tym momencie 18:13, potem zabrakło nam tlenu - czytamy na oficjalnym profilu facebookowym klubu z Ostrołęki.

Nie ulega wątpliwości, że w decydujących momentach radomianie zdominowali boiskowe wydarzenia. Ostatecznie Uniwerek pokonał Trójkę 28:22, a najwięcej goli dla gospodarzy (10) zdobył Piotr Rojek.

Uniwersytet Radom - UMKS Trójka Ostrołęka 28:22 (11:13).

Uniwersytet: Rojek 10, Flisiak 7, Mroczek 5, Cupryś 3, Pomiankiewicz 3, Socha, Maleszak, Sułecki, Mierzwiak, Pawelec.